Niestety, moja strona nie umożliwia ci klikanie prawego przycisku :)

Referencje

Kilka słów na temat mojej pracy

Natalia & Tomasz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć Pawła. Bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Miedzy fotografem, a klientem jest luźna atmosfera. Jakość zdjęć bez zarzutów, zdjęcia robi z pomysłem i kreatywnościa. Jeśli będziemy potrzebować usług fotograficznych to na pewno będę dzwonić do Pawła.

Magda & Krzysztof

Paweł Kamionka to świetny fotograf, którego mogę gorąco polecić. Zdjęcia profesjonalne i uchwycone w odpowiednich momentach. Bardzo dobra współpraca zarówno podczas dnia ślubu, jak i przy sesji plenerowej. Album internetowy przygotowany z największą starannością. Baaaaardzo dziękujemy i do zobaczenia przy kolejnych uroczystościach :)

Magda & Piotrek

Paweł to świetny fotograf, którego mogę gorąco polecić. Zdjęcia profesjonalne i uchwycone w odpowiednich momentach. Bardzo dobra współpraca zarówno podczas dnia ślubu, jak i przy sesji plenerowej. Album internetowy przygotowany z największą starannością. Baaaaardzo dziękujemy i do zobaczenia przy kolejnych uroczystościach :)

Ania & Łukasz

Paweł fotografował Nasz ślub, przemiły człowiek, profesjonalny i perfekcyjny w każdym calu! Nie wyobrażam sobie żeby przy kolejnych ważnych wydarzeniach miał Nam towarzyszyć ktoś inny.  Nie ma słów by opisać jak jesteśmy zadowoleni i dumni, że był Naszym fotografem! Dziękujemy i oby do chrzcin! :)

Kasia & Sebastian

Paweł robił nam plener ślubny. Zdjęcia wyszły cudowne. Na sesji był profesjonalny i rozluźnił atmosferę :) Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko. Polecam Pawła każdemu w 100 %. Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia!

Wieczór Panieński Ani

Dziękuję za świetną sesje wykonaną podczas wieczoru panieńskiego :) Super atmosfera podczas sesji, dużo śmiechu, a zdjęcia rewelacyjne. Bardzo elastyczne podejście do klienta. Mimo, że pogoda nie dopisała, Paweł pomógł w realizacji planu. Jeżeli potrzebujecie fotografa, który doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, to gorąco polecam :)

Chrzest Święty Kacpra

Bardzo dziękujemy za profesjonalną sesję uwieczniającą Chrzest Święty naszego maluszka. Zdjęcia są przepiękne i z pewnością przez wiele lat będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Polecamy każdemu współpracę z Panem Pawłem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy :)

Wieczór Panieński Marzeny

Dziękuję za wspaniałą sesję z okazji wieczoru panieńskiego koleżanki. Wszystkie dziewczyny chwaliły fotografa za atmosferę podczas zdjęć, było bardzo miło i można łatwo nawiązać kontakt z fotografem. Był pełen profesjonalizm. Sesja była super atrakcją tego wieczoru, a zdjęcia będą niesamowitą pamiątką. Dziękujemy pięknie :)

Chrzest Święty Uli

Dziękujemy za super zdjęcia z chrztu naszej Uli! Zdjęcia z najwyższej półki, pełen profesjonalizm. Z Panem Pawłem trafiliśmy w dziesiątkę, polecamy wszystkim. Pozdrawiamy serdecznie :)

Chrzest Święty Jagody

Łapie chwile ulotne jak ulotka... Podczas chrztu naszej córki Paweł był po prostu wszędzie. Swym obiektywem uwiecznił mnóstwo pięknych i wzruszających chwil. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dnia. Profesjonalizm w każdym calu. A to wszystko w ekspresowym tempie!
Dziękujemy jeszcze raz :) Od dziś Paweł staje się naszym rodzinnym fotografem!

Chrzest Święty Dobrawy

Bardzo polecamy Pawła jako fotografa. Reportaż z Chrztu Świętego oddany w ekspresowym tempie. Jakość zdjęć pierwsza klasa. Konkurencyjna cena. Przesympatyczna osoba. Dałabym 6!

Komunia Święta Zuzi

Pan Paweł towarzyszył nam podczas Pierwszej Komunii Świętej mojej córki, jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy piękna pamiątkę. Dziękujemy! :)

Chrzest Święty Zosi

Gorąco polecamy Pawła! Uwiecznił Chrzest Święty naszej córeczki i jesteśmy niezwykle zadowoleni z wykonanych fotografii. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko. Wyszły wspaniałe, widać profesjonalizm i pasję w ich wykonaniu. Paweł nie tylko fotografował, ale służył też radą i pomocą. Miło zaskoczył Nas już na samym początku, gdy powiedział jak mamy ustawiać Zosię aby wyszły najlepsze ujęcia. Nic nie robi na pół gwizdka, przywiązuje dużą wagę do szczegółów i przede wszystkim cierpliwy :)

Chrzest Święty Kai

Bardzo dobre podejście do tematu. Paweł w ciekawy i fajny sposób fotografuje to, co Ty chcesz zobaczyć na zdjęciach. Polecam z czystym sumieniem!

Chrzest Święty Nikoli

Z całego serca polecam Pawła! :) Wykonał kawał świetnej roboty robiąc zdjęcia na Chrzcie naszej córeczki. Pełen profesjonalizm, super podejście, przemiły człowiek! Jakość zdjęć rewelacyjna. Uchwycił świetne miny naszej Księżniczki a nie było łatwo ponieważ tego ważnego dnia była marudna i płaczliwa :) Dziękujemy bardzo raz jeszcze :) Polecam! Polecam! Polecam!

Komunia Święta Julii

Ch­cie­li­by­śmy go­rą­co po­dzię­ko­wać Pa­nu Pawłowi za fan­ta­stycz­nie wy­ko­na­ną pra­cę. Profesjonalizm, sympatyczne podejście do klienta, zaangażowanie, ciekawe pomysły, dobre rady, miłą i bezproblemową współprace, a przede wszystkim za zdjęcia komunijne które urzekły nie tylko nas. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana usługi fotograficzne każdemu! Pragniemy gorąco po­dzię­ko­wać i ma­my na­dzie­ję, że jesz­cze się spo­tka­my :)

Chrzest Święty Marysi

Panie Pawle, serdecznie dziękujemy za sesję z uroczystości Chrztu Św. naszej Marysieńki! Zdjęcia są wspaniałe! Pan Paweł potrafi zatrzymać najważniejsze chwile w dyskretny i profesjonalny sposób. Jeszcze raz dziękujemy!

Chrzest Święty Marysi

Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko na najwyższym poziomie. Piękne zdjęcia i przemiły człowiek :)

Chrzest Święty Alana

Idealny fotograf, ciepły, miły, ze wspaniałym podejściem do dzieci! Polecam w 100% :)

Chrzest Święty Melanii

Zdjęcia ze chrztu bardzo ładne :) Wspaniała atmosfera i dobre podejście do dziecka. Polecamy!

Chrzest Święty Edyty

Bardzo polecam Pana Pawła, super współpraca, miły i pogodny. Zdjęcia wyszły bardzo ładne! :)